Hakkımızda

Vatan Perde ve Sistemleri 2010 yılından bu yada perde imalat sektöründe Türkiye´nin dört bir yanına hizmet vermektedir. 3000 m2 kapalı alanda 50 personelle; mekanikten pliseye, jaluzi perdeden raylı sistemlere kadar perdenin her çeşidini ve rengini yaşam alanınıza, dekorasyonunuza uygun şekilde üretmekte, kaliteli ve tam hizmet vermeyi hedeflemektedir. 

Alanında profesyonel kadrosu ve özel imalat makineleriyle İstanbul´da üretim yapan Vatan Perde her daim dünya standartlarında çalışmayı tercih etmektedir. Ürünlerini imal ederken ihtiyaç duyduğu parçaların en kalitelilerini dünyanın dört bir yanından ithal etmekte ve perde imalatında dünya markası olmayı hedeflemektedir.

Perdelerin üretim aşamasından kurulumuna kadar hizmet veren Vatan Perde´nin değer verdiği en önemli unsur "müşteri memnuniyeti"dir. İşin her aşamasında müşterisini memnun kılmak için sürekli ve sağlıklı iletişim kurmayı tercih eder.  Müşterinin istediği ürün çeşidini üretirken, müşterinin talebine saygılı tutum izler ve bu sebeple birinci önceliği her alanda doğru ürünü ortaya çıkarmaktır.


MisyonumuzVizyonumuz

En kaliteli ürünleri en uygun maliyetle,

söz konusu dekorasyona uygun şekilde imal edip,

üretiminden kurulumuna kadar her aşamasında

tam hizmet vererek müşteri memnuniyetini

sağlamak misyonumuzdur.

Vizyonumuz; ürünlerimizle dünya pazarında isim sahibi olmak,

tüm rakipleri domine edip, dünyada alternatifsiz bir hizmet sunmak

ve Türkiye´yi hakkıyla temsil edebilecek bir markayı dünyaya

kazandırmaktır.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Sertifikalar Sertifikalar Sertifikalar Sertifikalar Sertifikalar Sertifikalar Sertifikalar